Anasayfa » Kargo, İade ve Değişim
Kargo, İade ve Değişim

50 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo

Verdiğiniz siparişe ait toplam ödeme tutarı 50TL ve üstü olduğunda, siparişinize ait kargo bedeli firmamız tarafından karşılanmaktadır. Bu tutar altındaki siparişleriniz için anlaşmalı fiyat üzerinden kargo ücreti ödersiniz.
Ücretsiz kargo şartı, vermiş olduğunuz her 50TL'lik siparişin ilk gönderimini kapsamaktadır. Ürün/sipariş değişim ve iadelerinde kargo ücretleri MNG kargo ile gönderim yapılmak şartıyla tarafımızdan karşılanmaktadır.karşılanmaktadır.
NOT : KKTC gönderimlerinde ücret alıcıya aittir.
 
Kargo Teslim Süresi 

Kargonuz MNG Kargo güvencesiyle sizlere ulaşacaktır. Siparişiniz En geç 5 gün içerisinde kargoya teslim edilir. Siparişiniz ile ilgili tüm aşamalar mail adresinize iletilecektir. Kargoya teslim edilen ürünler Mng Kargo tarafından 0-600km arasına 24 saat içerisinde ulaştırılacaktır. 600 km üzeri gönderiler 48 saate kadar ulaşacaktır.

Kargodan kaynaklanan gecikmelerden firmamız sorumlu tutulamaz. Kargoya teslim edilen ürünlerin kargo takip bilgilerini mailinize gönderilen kargo takip numarasıyla MNG kargo internet sitesinden veya size en yakın MNG kargo şubesinden öğrenebilirsiniz. 

Not: Askeri bölgeler(Askeriyeye Kargo Teslimatı Yapılmamaktadır), İl ve ilçe merkezleri dışında bulunan müşterilerimizin kargo teslimatı normal teslim süresinden biraz daha fazla sürebilmektedir. İl ve ilçe merkezleri dışında ki  bölgelere kargo servisi bölgeye göre haftada 1 yada 2 defa yapılmaktadır.[Teslimat yapılamayan askeriye ve diğer bölgelerdeki müşterilerimizin en yakın kargo şubelerinden ürünlerini teslim almalarını rica ederiz. ]

Değişim

Almış olduğunuz ürününü ambalajını tahrip etmeden/bozmadan, ürünü ev ortamı dışında kullanmadan teslim tarihinden itibaren ondört (14) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile değiştirebilirsiniz. Ürünü, ürün faturası, değişim yapmak istediğiniz ürünün adı/linki vb. bir görseli, sipariş numarınızıda içeren bir dilekçe veya iletişim formu ile değişim talebinde bulunabilirsiniz.

ÜRÜNÜ FATURASIYLA VE ORJİNAL AMBALAJIYLA HAZIRLAYIN!
MÜŞTERİ HİZMETLERİMİZ İLE İLETİŞİME GEÇİNİZ!
ÜRÜNÜ DİLEDİĞİNİZ BİR KARGO FİRMASIYLA SİZİN ÖDEYECEĞİNİZ ŞEKİLDE GÖNDERİN!
SEÇMİŞ OLDUĞUNUZ DİĞER ÜRÜNÜ ADRESİNİZE TESLİM EDELİM.

Değişim talebiniz kabul edildiği taktirde aşağıdaki adımları izleyerek ürünün değişim sürecini başlatmış olursunuz.

  1. Almış olduğunuz ürünü orjinal ambalajı, kutusu, parça ve metaryalleri ile birlikte özenli ve zarar gelmeyecek bir şekilde hazırlayınız,
  2. Size gönderilen faturanın alt kısmında yer alan İADE&DEĞİŞİM bölümünü, (Değişim yaptığınız yada yapacağınız ürün tutarlarını doğru yazınız) doldurduktan sonra paketleme işlemini tamamlayınız.
  3. Aşağıdaki adrese istediğiniz herhangi bir kargo firmasını kullanarak ödemesi sizin tarafınızdan karşılanarak gönderimini yapabilirsiniz;
  4. Ürün elimize ulaştıktan hemen sonra, kısa bir kontrolden geçecek ve değişim için istemiş olduğunuz ürün süratle tarafınıza "Karşı Ödemeli" olarak gönderilecektir.

İade

Almış olduğunuz ürününü ambalajını tahrip etmeden/bozmadan, ürünü ev ortamı dışında kullanmadan teslim tarihinden itibaren ondört (14) günlük süre içinde ÜCRETSİZ OLARAK teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürünü, ürün faturası, iade sebebi, sipariş numarınızıda içeren bir dilekçe veya iletişim formu ile iade talebinde bulunabilirsiniz.

ÜRÜNÜ FATURASIYLA VE ORJİNAL AMBALAJIYLA HAZIRLAYIN!
MÜŞTERİ HİZMETLERİMİZ İLE İLETİŞİME GEÇİNİZ!
ÜRÜNÜ DİLEDİĞİNİZ BİR KARGO FİRMASIYLA SİZİN ÖDEYECEĞİNİZ ŞEKİLDE GÖNDERİN!
KONTROL İŞLEMİNDEN SONRA ÜRÜN BEDELİ HESABINIZA AKTARILIR.
İade talebiniz kabul edildiği taktirde aşağıdaki adımları izleyerek ürünün değişim sürecini başlatmış olursunuz;

  1. Almış olduğunuz ürünü orjinal ambalajı, kutusu, parça ve metaryalleri ile birlikte özenli ve zarar gelmeyecek bir şekilde hazırlayınız,
  2. Size gönderilen faturanın alt kısmında yer alan İADE&DEĞİŞİM bölümünü, (Değişim yaptığınız yada yapacağınız ürün tutarlarını doğru yazınız) doldurduktan sonra paketleme işlemini tamamlayınız.
  3. Aşağıdaki adrese istediğiniz herhangi bir kargo firmasını kullanarak ödemesi sizin tarafınızdan karşılanarak gönderimini yapabilirsiniz;
  4. Ürün elimize ulaştıktan hemen sonra, kısa bir kontrolden geçecek ve ödemiş olduğunuz kanallar kullanarak para iadeniz gerçekleşecektir.
  5. Kredi kartıyla yapılan alışverişlerinizdeki iade durumlarında, sizin tarafınızdan iade istediği yapıldığı anda, ( ürünün elimize ulaşması yada hiç size gönderilmememiş olması durumunda ) muhasebemiz üzerinden iade talimatı anında verilmektedir. Bu talimat sonrası alışveriş yapmış olduğunuz bankanın kendi prosedürüne bağlı olarak 7-30 iş günü içerisinde kartınıza yansıtmaktadır. İade talimatını biz bankanıza verdiğimizi size bildirdikten sonra, işlemleri hızlandırmak için konuyu bankanızla görüşmenizi tavsiye ederiz.
  6. Havale/EFT ödemelerimiz her haftanın Salı günü yapılmaktadır. Verilen iade talimatınız, ilk Salı günü değerlendirilecek ve bugünden itibaren 7 iş günü içerisinde hesabınıza aktarılacaktır. Aksi bir durumda mutlaka yetkililerimizle iletişime geçerek bilgi alınız. 

 


The North Face - Akasya © 2018 | Tüm hakları saklıdır. Data1